Video o mojom dvojročnom štúdiu účtovníctva na Kaplan Business School v Brisbane.

Jún 2020, Gold Coast / Brisbane

Jún 2018 - Tasmánia, Austrália

Niekedy sa ma ľudia pýtajú či sa nebojím cestovať sama. Hovorím im, že to musia skúsiť. No limits. Hráte si hudbu akú chcete, zobudíte sa kedy chcete, idete kam chcete, nestihnete polku plánu a nikto nehundre :). Toto video je z Tasmánie, z ostrova na juhu Austrálie. Verila som že uvidím polárnu žiarnu a stiahla som si na to apku do mobilu. Nepodarilo sa. Ale zážitok to bol stále nádherný 🙂

Vzorka môjho dňa tu na Gold Coast v Austrálii, a to z čias, kedy som ešte pracovala v bare. Cez deň vonku na slnku na skate, večer šup do práce. V práci som však točiť nemohla.

Dúfam sa vám bude páčiť môj soundtrack :).

Apríl 2018 - Gold Coast, Queensland, Austrália

Jún 2017 - Cairns - Port Douglas - Cape Tribulation (severný Queensland, Austrália)

Jeden z mojích naj tripov. Moju parťáčku som pred tým vlastne nepoznala. Stretli sme sa pred tým jeden jediný krát, na šnorchlovačke so spoločnými kamarátmi. Keď som sa o týždeň na to zobudila s tým, že "hmm, asi idem do Cairns", moja spolubývajúca s úžasom pokrútila hlavou. "Pamatáš si to španielske dievča Maider čo si nedávno stretla? Moja priateľka s ňou býva... Tak to dievča sa dnes zobudilo, že chce ísť do Cairns.." Vypýtala som si kontakt a ako to dopadlo môžete vidieť vedľa. Kamarátkami sme doteraz, hoci každá sme na inej strane pologule. Videjko je trošku dlhšie, robila som ho na pamiatku najmä pre nás dve, nie pre komerčný úspech :).