7 Dôvodov, pre ktoré sa oplatí vypadnúť z domu

Premýšľate nad odchodom do zahraničia, ale neviete či je to pre vás?
Ste zvedaví, aké by to bolo, ale stále ste sa neodhodlali to skúsiť?
Prečítajte si e-book a zistíte, že svet sa nekončí za tabuľou s názvom vášho mesta, práve naopak!

Motivácia

Prečo odísť do zahraničia? Vidieť svet? Zarobiť peniaze? Zmeniť svoj život? Alebo len zažiť skutočné dobrodružstvo? Týchto a aj iných tém sa dotýkam v mojom e-booku zdarma, ktorý môže zarezonovať a podporiť práve tú Vašu vnútornú motiváciu pre niečo nové a vzrušujúce.

Moje skúsenosti

Na čo všetko nezabudnúť pri plánovaní cesty? Ako vybaviť víza? Ako si nájsť ubytovanie a prácu? To sú základné otázky, ktorý si kladie takmer každý, kto sa chystá odísť do zahraničia. Pozrite si môj blog, kde nájdete zaujímavé články, ktoré Vám niektoré z týchto otázok pomôžu ľahšie objasniť.

Zážitky z ciest

Cestovanie je o zážitkoch, ľuďoch a ich príbehoch. Práve tu sa chcem o tie svoje podeliť a priblížiť tak život tam vonku ľuďom, ktorí naň zbierajú odvahu a podeliť sa s tými, ktorí cestovanie tiež milujú.

Inšpiratívne čítanie pre všetkých, čo majú radi cestovateľské príbehy, no na ten vlastný sa ešte nevedeli odhodlať. Ďakujem za motiváciu a už sa teším na moje vlastné dobrodružstvá!

Štefan ChleboNávštevník blogu

O mne

Som Simona, som z Prievidze a okrem iného milujem dobrodružstvo. Dlhé roky som čakala, kým som sa pustila zatiaľ do svojho najväčšieho a tým bol odchod do Austrálie. To bolo pred viac ako piatimirokmi. Pred tým, než som sa vydala na cestu, hľadala som o tejto krajine mnoho informácií, no okrem toho, že je to krásna krajina s milými ľuďmi, našla som už len informácie o vízach na stránkach agentúr sprostredkujúcich študijné pobyty. A weby v Angličtine. Tak som si povedala, že prečo o tom nenapísať viac? A tak sa s Vami delím o skutočný život v krajine OZ:)

Najnovšie články

Niečo o surfovaní

Nedávno som dostala nápad na článok o surfovaní a tešila som sa na to, ako sa v…

Prečítať článok

7 otázok, ktoré najčastie dostávam o Austrálii

Pred pár dňami som sa zamyslela, aký článok by bol prínosný pre ľudí, ktorí sa chcú pozrieť do Austrálie.…

Prečítať článok

Austrália a víza

  Austrália má mnoho typov víz. Slováci cestujúci do Austrálie na dlhšiu dobu zväčša využívajú študentské víza, ktoré…

Prečítať článok